Юридична компанія «WinnerLex» слід принципам індивідуальності і об'єктивності : персональний підхід до Клієнта , з урахуванням особливостей кожної конкретної справи , при об'єктивній оцінці обставин . Ми завжди відкрито говоримо про терміни своїм клієнтам і не перебільшуємо реальні часові рамки.

Вартість юридичних послуг формується виходячи з вище зазначених принципів за погодженням з клієнтом під час первинної консультації і надалі фіксується в договорі. Оплата юридичних послуг Юридичної компанії «WinnerLex » може здійснюватися такими способами:

  • оплата за окрему юридичну дію - передбачає оплату конкретної юридичної послуги (наприклад, надання письмової консультації , складання претензії , ознайомлення з матеріалами справи і т.д.).
  • повна оплата за проект - передбачає здійснення Клієнтом оплати за комплекс юридичних послуг (наприклад , ведення судової справи , проведення реєстрації бізнесу , супровід угод і т.д.).
  • оплата за юридичне обслуговування (правовий аутсорс) - передбачає щомісячне внесення Клієнтом фіксованих платежів . Даний вид оплати воліють компанії, які бажають отримувати різні юридичні послуги , обсяг яких неможливо передбачити заздалегідь.