Шановний відвідувач!

Анна Винниченко

Юридична компанія «WinnerLex» створена в 2010 році в місті Дніпропетровську групою ініціативних юристів, що мають за спиною багаторічний досвід надання юридичних послуг представникам української та зарубіжної бізнес-спільноти, широку практику успішного судового захисту прав та інтересів Клієнтів.

Сьогодні ЮК «WinnerLex» є компанією, що динамічно розвивається, має офіси в містах Києві та Дніпропетровську, основним напрямком діяльності якої є надання ефективних юридичних рішень бізнесу в сферах податкового, корпоративного, господарського та судового права, а також супроводу зовнішньоекономічної діяльності та дозвільної системи.

Керівництво компанією здійснює керуючий партнер, провідний експерт в сфері податкового та корпоративного права, практикуючий юрист з 14-річним стажем роботи Вінниченко Анна Олександрівна.

Юридичною компанією «WinnerLex» підібрана амбітна та досвідчена команда професіоналів, які завжди «тримають руку на пульсі» законодавчих нововведень - беруть участь в актуальних семінарах, круглих столах, податкових та судових форумах, є авторами статей з податкової і господарської тематики.

Серед наших клієнтів є компанії різного профілю діяльності: інвестиції, будівництво, металургія, банківська справа, стратегічне планування, комп'ютерні технології, аудиторські послуги, модельний бізнес тощо.

У кожній справі ми неухильно прагнемо надати юридичні послуги найвищої якості, забезпечуючи нашим Клієнтам спокій і процвітання. Віримо, що позитивна репутація ЮК «WinnerLex» є нашим найдорожчим активом. 

Ґрунтуючись на багаторічному досвіді роботи в даній сфері нами вироблений ряд основоположних принципів, дотримання яких дозволяє вибудовувати довгострокові взаємовигідні відносини з нашими Клієнтами:

  • Профільність - спеціалізуємося на обслуговуванні бізнесу та вирішенні його завдань;
  • Персональний підхід - враховуємо особливості розвитку та ведення бізнесу конкретного Клієнта;

  • Раціональність - принесена нами користь має бути незмірно більше , ніж використані Клієнтом ресурси;

  • Лояльність - надаємо юридичну допомогу з невідкладних питань в ненормованому робочому режимі;

  • Контактність - надаємо послуги англійською, українською та російською мовами;

  • Стабільність - фіксуємо ціну на весь термін виконання проекту незалежно від обсягів робіт;

  • Конфіденційність - дотримуємося найсуворіших принципів щодо нерозголошення інформації про Клієнта;

Ми не зупиняємося на досягнутому. Ведемо активну громадську роботу. Так, керуючий партнер Вінниченко Анна є членом Асоціації правників України, членом громадської колегії Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.

В умовах нестабільної економічної ситуації і посилення глобальної конкуренції, ми Ваш стратегічний партнер в розширенні можливостей Вашого бізнесу, побудові прозорих державно - приватних відносин та ефективного вирішення Ваших бізнес - задач за допомогою права.

 

WinnerLex - ЗАКОН ВАШОЇ ПЕРЕМОГИ!

З повагою

   

 Директор

 А.ВІННИЧЕНКО