WINNERLEX на «PKI-FORUM UA 2017»

Новини

pki 2017 ukrВ рамках «PKI-FORUM UA 2017» із доповіддю на тему «Практичні аспекти захисту корпоративної інформації в рамках українського права» виступить старший юрист практики корпоративного захисту бізнесу Адвокатського об'єднання «WinnerLex»Тетяна Сауріна разом із Антоном Яременко, юристом «Axon Partners» (Anton Yaremenko Remote Associate - Kharkiv).

Основна мета проведення Форуму - створення інформаційного майданчика для дискусії, обміну думками і досвідом між експертами, представниками державних органів і бізнесу. Це дає можливість дізнатися про досягнення в сфері надання електронного цифрового підпису (ЕЦП), вирішенні проблемних питань, пов'язаних з особливостями нормативно-правового регулювання і технологічними бар'єрами.

Подібний Форум в Україні проводиться не вперше, і наразі це унікальна галузева подія, що дозволяє зібрати постачальників послуг і користувачів ЕЦП, а також всебічно висвітлити тему електронного цифрового підпису в Україні.
Форум відбудеться 3 і 4 жовтня з 9:00 до 16:00 в Бізнес-центрі «Леонардо», за адресою вул. Богдана Хмельницького 19-21
офіційна сторінка форуму - http://pkiforum.org.ua/
реєстрація учасників - http://pkiforum.org.ua/partisipation/

Звертаємо Вашу увагу на те, що ця публікація не є юридичною консультацією і надається в інформаційних цілях. При наявності конкретної проблематики по публікації, рекомендується отримання повної консультації нашими фахівцями.