Трудове право

AA 176Вінниченко Анна Олександрівна
Керуючий партнер, Адвокат

Довгий час в Україні питання трудового права обмежувалися трудовими спорами між працівниками і роботодавцями з питань невиплати заробітної плати, незаконного звільнення та ін. Проте останнім часом, питання дотримання законодавства про працю набули особливої ​​актуальності в силу збільшення відповідальності роботодавця за такі порушення.

На сьогоднішній день за порушення трудових прав працівника роботодавець може бути притягнутий до фінансової (штрафи), адміністративної та кримінальної відповідальності. При цьому, що стосується кримінальної відповідальності, в Кримінальному кодексі України не визначено чітко, які саме порушення можуть бути підставою для такого залучення, а вказано лише «грубе порушення законодавства про працю», що є оціночним поняттям на розсуд судді.

Неприємним моментом є тут також той факт, що інспектори Держпраці мають право передавати правоохоронним, в тому числі податковим органам, інформацію про виявлені порушення, що крім відповідальності за порушення трудового законодавства може спричинити податкові донарахування та штрафи. І тільки від якісної роботи адвоката з трудового права може залежати сприятливий для клієнта результат справи.

Щоб уникнути подібних ситуацій, ми рекомендуємо роботодавцям потурбуватися заздалегідь про те, щоб до них не було питань з боку контролюючих органів. Зі свого боку, наші адвокати по трудовому праву готові надати наступні послуги в цій сфері:

  1. Проведення аудиту з трудових питань
  2. Підготовка до проведення перевірок Держпраці
  3. Оскарження штрафів Держпраці
  4. Трудові спори
 

 

Наша практика однозначно свідчить, що правильний юридичний підхід до попередження, виявлення та вирішення проблем в сфері трудового права може позбавити роботодавця не тільки від проблем з працівниками, а й нівелювати залучення його до відповідальності.

Чому саме ми:
  • Оперативність - «швидка юридична допомога» при виникненні будь-яких проблем у сфері трудових правовідносин.
  • Компетентність - протягом багатьох років обслуговуючи бізнес «під ключ», ми враховуємо всі ризики в сфері трудового права, які можуть виникнути в процесі діяльності підприємства.
  • Ефективність - високий показник дозволених трудових спорів, що підтверджується довірою постійних клієнтів. 
  • Професіоналізм - наша компанія об'єднує фахівців в різних сферах правового обслуговування бізнесу, що дозволяє якісно і детально працювати над завданням клієнта..
  • Актуальність - оперативне повідомлення про зміни в законодавстві, які стосуються бізнесу клієнта.

Якщо Вам потрібно замовити комплексне юридичне абонентське обслуговування, зателефонуйте нам для отримання первинної консультації. Ми спільно з Вами визначимо обсяг необхідних юридичних послуг та підберемо оптимальний пакет абонплати з урахуванням Програми лояльності для постійних клієнтів.

Наші клієнти про нас:

Вибір ТОВ «НТЦ« Топстар» припав на юридичну компанію «ВіннерЛекс» завдяки позитивним відгукам про її роботу від наших партнерів. За весь час співробітництва з компанією «ВіннерЛекс» хочеться відзначити:
- професіоналізм юристів компанії;
- високий ступінь відповідальності при вирішенні різного роду ... питань: юридичних та економічних;
...
- готовність взятися за будь-яку складну справу і довести її до логічного завершення;

Читати повністю
І.А Крупій
Директор НТЦ «Топстар»

ТОВ "Козятинська швейна фабрика" вдячна компанії "Winnerlex" за професійну роботу та відстоювання інтересів нашого підприємства в Апеляційному суді міста Рівне. Справа стосувалася правовідносин за кредитним договором з банківською установою. Ми звернулись до компанії "Winnerlex" на етапі

Читати повністю
Мілінчук Ю.М.
ТОВ "Козятинська швейна фабрика"

ТОВ ЕГ «Континент» співпрацює з ТОВ «Юридична компанія «ВіннерЛекс» з червня 2013 року. За час співпраці хочеться відзначити високий професійний рівень фахівців компанії, які з великою відповідальністю ставляться до вирішення складних юридичних питань, що виникають в про Читати повністю

І.А. Юрченко
Директор ТОВ ЕГ «Континент»

Коли в 2012 році наше підприємство відчуло тиск на бізнес колишньої влади через податкові органи, нам, для захисту від необґрунтованих значних штрафів, знадобилася допомога професійних юристів. Такими виявилися фахівці

Читати повністю
О.Я.Кірнос
Генеральний директор ПрАТ «Спецсплав»
 
Порада юриста:
AA 561
Керуючий партнер, Адвокат:

«Якщо Ви систематично потребуєте юридичної допомоги, має сенс розглянути правовий аутсорсинг - абонентське юридичне обслуговування, яке дозволить заощадити Вам витрати на утримання штатного юриста, його робочого місця і нормативної бази, оптимізувати оподаткування, а також не залежати від його лікарняних, відпусток та інших людських чинників»

AA 561
Керуючий партнер, Адвокат:

««При продажу частки в статутному капіталі учасник повинен запропонувати покупку частки в першу чергу іншим учасникам ТОВ. При відмові інших учасників від покупки частки, учасник має право продати свою частку в ТОВ третім особам»

AA 561
Керуючий партнер, Адвокат:

««У бізнесі нерідкі випадки, коли одноосібний власник підприємства є одночасно його директором. У такій ситуації необхідно при складанні статуту передбачити порядок переходу прав і обов'язків директора в разі його смерті, так як до моменту вступу спадкоємців у спадок (6 місяців) компанія може залишитися без особи з правом підпису банківських, податкових, звітних та інших документів»

yl56
Провідний юрист податкової практики:

«Якщо у Вас є підстави вважати, що податкові органи планують провести перевірку Вашого підприємства, необхідно завчасно перевірити наявність і підготувати перелік первинних документів, які підтверджують правильність ведення податкового і бухгалтерського обліку»

gavrilov 56
Провідний юрист судової практики:

««Якщо у Вас є підстави вважати, що подача необхідних доказів у суд стане з часом неможливою або утрудненою, або ж що Ваші права порушуються або існує реальна загроза їх порушення, Ви маєте право звернутися до до господарського суду з заявою про вжиття запобіжних заходів до подання позову: витребування доказів; огляд приміщень, в яких здійснюються дії, пов'язані з порушенням прав; накладення арешту на майно»

artem 56
Провідний юрист судової практики:

««Якщо Ви збираєтеся дати гроші в борг, пам'ятайте, що усні свідчення не є доказами в суперечках про стягнення боргу. Для підтвердження передачі в борг грошових коштів (інших речей) необхідно укладати договір позики і брати з боржника розписку про отримання грошових коштів в повному обсязі»

nikita 3
Провідний юрист практики супроводу ЗЕД:

««У разі здійснення представництвом іноземної компанії господарської діяльності на території України таке представництво повинно стати на облік в податковому органі за своїм місцезнаходженням у порядку, встановленому центральним податковим органом України, та набути статусу постійного представництва»

nadya 56
Провідний юрист судової практики:

«При укладанні договору поставки покупцеві потрібно знати, що товар, що купується можна використовувати лише у підприємницькій діяльності або в інших цілях, не пов'язаних з особистим, сімейним, домашнім або іншим подібним використанням»

 
Для вирішення
Вашого питання
зв'яжіться з нами

(044) 280-20-04

(056) 760-95-43

абоЗакажіть зворотний дзвінок