Корпоративні спори

gavrilovКулигін Артем Євгенійович
Провідний юрист господарської практики

Господарські юристи та адвокати Юридичної компанії «WinnerLex» якісно відстоюють інтереси і захищають права своїх клієнтів у випадках виникнення спірних ситуацій з контрагентами, а також взаємовідносинах з контролюючими органами.

Грунтуючись на нашому досвіді судових розглядів, ми ще до початку судового розгляду аналізуємо і надаємо своїм клієнтам об'єктивну інформацію щодо правової позиції у виниклій суперечці і перспектив розгляду справи судом.

 

Юридична компанія WinnerLex надає юридичні послуги з ведення в господарських судах всіх категорій справ, серед яких можна виділити наступні основні напрямки судової практики:
 • стягнення заборгованості за господарськими договорами;
 • суперечки з проведення розрахунків за поставлені товари чи надані послуги;
 • відшкодування штрафних санкцій;
 • спори про визнання господарських договорів недійсними;
 • витребування майна з незаконного чужого володіння;
 • за визнанням господарських договорів укладеними;
 • визнання прав власності на нерухомість та інших майнових прав;
 • суперечки з банками за кредитними договорами, договорами застави, іпотеки, поруки;
 • спори, пов'язані з виконанням господарських договорів;
 • суперечки між учасниками тендерних процедур державних закупівель;
 • банкрутство юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та інші категорії спорів, підвідомчі господарським судам України;
 • корпоративні спори учасників господарських товариств, акціонерів між собою та з господарськими товариствами.
 

 


Етапи і строки податкового спору:
Крок 1
1 година
Первинна оцінка перспектив справи
Крок 2
8-16 годин
Розробка правової позиції на підставі наданих даних
Крок 3
10-20 годин
Складання, погодження та поданння заяви до адміністративного суду
Крок 4
від 1 місяця
Супроводження податкового спору в суді

 

 

 
Чому саме ми:
 • Відповідальність - ми не беремося за завідомо програшні справи: до підписання договору оцінюємо реальні перспективи судового спору
 • Оперативність - «швидка юридична допомога» при виникненні будь-яких податкових проблем.
 • Компетентність - володіючи великим досвідом роботи в податкових органах, наші податкові юристи виграють навіть найскладніші податкові спори .
 • Професіоналізм - беремо участь в розробці податкових законопроектів, проводимосемінари з податкових спорів, є авторами публікацій по податковим спорам в авторитетних виданнях.
 • Ефективність - високий показний вирішених податкових спорів , що підтверджується довірою постійних клієнтів .

Якщо Вам знадобився юридичний супровід господарського спору, зателефонуйте нам для отримання первинної безкоштовної консультації. Ми визначимо перспективи Вашої справи, надамо попередні рекомендації і, у разі необхідності, розрахуємо точну вартість послуги.

Наші клієнти про нас:
 
Порада юриста:
yl56
Провідний юрист податкової практики:

«Если у Вас есть основания считать, что налоговые органы планируют провести проверку Вашего предприятия, необходимо заблаговременно проверить наличие и подготовить перечень первичных документов, которые подтверждают правильность ведения налогового и бухгалтерского учета»

yl56
Провідний юрист податкової практики:

«При зміні юридичної адреси юридичної особи, так само як і при реєстрації юридичної особи, задля уникнення можливих ускладнень з податковими органами, необхідно уникати адрес масової реєстрації, адже фіскальна служба ставиться до них вкрай негативно»

yl56
Провідний юрист податкової практики:

«У випадку отримання податкового запиту необхідно звертати увагу на зазначені підстави для тієї чи іншої дії контролюючих органів, так як досить часто такі підстави не передбачені чинним законодавством»

AA 561
Керуючий партнер, Адвокат:

«Якщо Ви систематично потребуєте юридичної допомоги, є сенс розглянути правовий аутсорсинг - абонентське обслуговування, яке дозволить зекономити Вам витрати на утримання штатного юриста, його робочого місця та нормативної бази, оптимізувати податкове навантаження, а також не залежати від його лікарняних, відпусток та інших людських факторів»

danilova.jpg
Провідний юрист господарської практики:

«Якщо у Вас є підстави вважати, що подання необхідних доказів до суду буде з часов неможливою чи ускладненою, або що Ваші права порушуються чи існує реальна загроза їх порушенню, Ви маєте право звернутись до господарського суду з заявою про застосування заходів до подання позову: витребування доказів; огляд приміщень, в яких здійснюються дії, пов'язані з порушенням прав; накладення арешту на майно»

artem 56
Провідний юрист судової практики:

«Якщо Ви збираєтесь надати гроші в борг, пам'ятайте, що усні свідчення не є доказами в спорах про стягнення боргу. Для підтвердження передачі в борг грошових коштів (інших речей) необхідно укладати договір позики та брати з боржника розписку про отримання грошових коштів в повному обсязі»

nikita 3
Провідний юрист практики супроводу ЗЕД:

«У випадку здійснення представництвом іноземної компанії господарської діяльності на території України таке представництво повинно встати на облік в податковому органі за місцезнаходженням в порядку, встановленому центральним податковим органом України та отримати статус постійного представництва»

Dmytro Kharko min
Кандидат юридичних наук, Адвокат
Провідний юрист податкової та митної практики:

«При укладенні договору поставки покупцю необхідно знати, що товар, що придбавається можливо використовувати лише в підприємницьких цілях, або інших цілях, що не пов'язані з особистими, сімейними, домашніми чи іншим подібним використанням»

 
Для вирішення
Вашого питання
зв'яжіться з нами

(044) 280-20-04

(056) 760-95-43

абоЗамовте зворотній зв'язок
 
Відповіді на питання, що часто запитують:
Якими процесуальними правами та обов'язками наділена сторона господарського виробництва?

Стаття 22 Господарсько-процесуального кодексу України наділяє сторін рівними правами і обов'язками: знайомитися з матеріалами справи, робити з них виписки, знімати фотокопії, брати участь у судових засіданнях, подавати докази, брати участь у дослідженні доказів, заявляти клопотання, давати суду усні та письмові пояснення, пояснювати свої доводи і міркування з усіх питань, що виникають у ході судового процесу, заперечувати проти клопотань і доводів інших учасників судового процесу та оскаржити судові рішення у встановленому порядку. Позивач має право до прийняття у справі рішення збільшити розмір позовних вимог, відмовитися до позову або зменшити розмір позовних вимог. До початку розгляду господарським судом справи по суті позивач має право зменшити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви. Відповідач має право визнати позов повністю або частково, і так само має право змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви. Відповідач має право визнати позов повністю або частково, а також до початку розгляду господарським судом справи по суті подати зустрічний позов.

Що таке докази в рамках господарського виробництва і які бувають їх види?

Згідно ст. 32 ГПК України доказами є будь-які фактичні дані, на підставі яких господарський суд, у визначеному законом порядку, встановлює наявність або відсутність обставин, на яких обґрунтовуються вимоги і заперечення сторін, а так само інші обставини, що мають значення для правильного вирішення господарського спору. Докази бувають таких видів: - Письмові (документи і матеріали, які містять дані про обставини, які мають значення для правильного вирішення спору (ч. 1 ст. 36 ГПК України)); - Речові (предмети, що своїми властивостями свідчить про обставини, які мають значення для правильного вирішення спору (ст. 37 ГПК України)); - Висновки судових експертів (у разі якщо в ході судового засідання роз'яснення виниклого питання вимагає спеціальних знань, господарський суд призначає судову експертизу (ч. 1 ст. 41 ГПК України)); - Письмові та усні пояснення представників сторін та інших осіб, які беруть участь у судовому процесі (ч. 2 ст. 32 ГПК України).

З чого складаються судові витрати при зверненні до господарського суду?

Статтею 44 ГПК України визначено, що судові витрати складаються з судового збору, сум, що підлягають сплаті за проведення судової експертизи, призначеної господарським судом, витрат, пов'язаних з оглядом та дослідженням речових доказів у місці їх знаходження, оплати послуг перекладача, адвоката та інших витрат , пов'язаних з розглядом справи. Згідно Закону України «Про судовий збір» від 8 липня 2011 року № 3674-VI судовий збір справляється за подання до суду позовної заяви та іншої заяви, передбаченої процесуальним законодавством; за подання до суду апеляційної і касаційної скарг на судові рішення, заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами, заяви про скасування рішення третейського суду, заяви про видачу виконавчого документа на примусове виконання рішення третейського суду та заяви про перегляд судових рішень Верховним Судом України; за видачу судами документів; у разі прийняття судового рішення, передбаченого зазначеним Законом. Точний розмір судового збору можна вирахувати, скориставшись формою на сайті: http://court.gov.ua/sudytax/

Додатково Ви можете ознайомитись з публікаціями наших юристів в ЗМІ.