Податкова консультація

VMN 3326 Вінниченко Анна Олександрівна
Керуючий партнер, Адвокат

Як показує наша практика, консультації з податків можуть знадобитися як підприємцю, так і досвідченому бухгалтеру.

Адже для того, щоб детально розібратися в тому чи іншому податковому питанні, найчастіше необхідно мати не тільки бухгалтерські знання, але і бути в курсі практики застосування законів податковими органами, а також останніх тенденцій розгляду податкових спорів.

Податкові юристи Юридичної компанії WinnerLex володіють багаторічним досвідом успішного супроводу бізнесу в податковій сфері при виникненні різних питань. При цьому завжди «тримаємо руку на пульсі» податкових новацій, а також регулярно проводимо семінари з актуальних податкових питань для керівників бізнесу, бухгалтерів і юристів (у тому числі in-house).

 

Найбільш популярні податкові консультації

 • вибір оптимальної системи оподаткування для нового бізнесу;
 • оптимізація оподаткування та податкове планування;
 • трансфертне ціноутворення;
 • відшкодування ПДВ;
 • окремі аспекти податкових нововведень (земельний податок, єдиний податок, декларування доходів);
 • специфіка оподаткування нерезидентів (виплата роялті, дивідендів, відсотків нерезидентами, отримання фінансової допомоги від нерезидента);
 • оцінка та мінімізація податкових ризиків при укладанні угод (перевірка контрагентів);
 • специфіка оподаткування окремих видів договорів;
 • адміністративний арешт майна;
 • отримання індивідуальних податкових консультацій ДФС;
 • порядок дій при проведенні податкової перевірки;
 • податкові спори тощо.
 

 


Етапи і строки підготовки податкової консультації:
Крок 1
1 година
Розробка технічного завдання на основі заявки клієнта
Крок 2
3-5 годин
Детальне вивчення предмета податкової консультації на підставі наданих даних, існуючої нормативно-правової бази та судової практики
Крок 3
3-10 годин
Підготовка письмового висновку щодо предмету податкової консультації
Крок 4
1 година
Презентація результатів клієнту, надання необхідних роз'яснень з предмету податкової консультації.

Надання податкових консультацій може відбуватися будь-яким способом, зручним клієнту: у нашому офісі, з виїздом на підприємство, по електронній пошті тощо.

Чому саме ми:
 • Оперативність - «швидка юридична допомога» при виникненні будь-яких податкових проблем.
 • Компетентність - володіючи великим досвідом роботи в податкових органах, наші податкові юристи виграють навіть найскладніші податкові спори.
 • Професіоналізм - беремо участь у розробці податкових законопроектів, проводимо семінари з податкових спорів, є авторами публікацій з податкових спорів в авторитетних виданнях
 • Ефективність - високий показник податкових спорів, що підтверджується довірою постійних клієнтів.

Якщо Вам знадобилося отримати консультацію з оподаткування в Києві чи Дніпропетровську, просто зателефонуйте нам. Співпраця з Юридичною компанією WinnerLex забезпечить безпеку Вашого бізнесу в податковій сфері.

Наші клієнти про нас:
 
Поради юриста:
yl56
Провідний юрист податкової практики:

«Якщо у Вас є підстави вважати, що податкові органи планують провести перевірку Вашого підприємства, необхідно перевірити наявність та підготувати перелік первинних документів, які підтверджують правильність ведення податкового і бухгалтерського обліку»

yl56
Провідний юрист податкової практики:

«При зміні юридичної адреси юридичної особи, так само як і при реєстрації юридичної особи, задля уникнення можливих ускладнень з податковими органами, необхідно уникати адрес масової реєстрації, адже фіскальна служба ставиться до них вкрай негативно»

yl56
Провідний юрист податкової практики:

«У випадку отримання податкового запиту необхідно звертати увагу на зазначені підстави для тієї чи іншої дії контролюючих органів, так як досить часто такі підстави не передбачені чинним законодавством»

AA 561
Керуючий партнер, Адвокат:

«Якщо Ви систематично потребуєте юридичної допомоги, є сенс розглянути правовий аутсорсинг - абонентське обслуговування, яке дозволить зекономити Вам витрати на утримання штатного юриста, його робочого місця та нормативної бази, оптимізувати податкове навантаження, а також не залежати від його лікарняних, відпусток та інших людських факторів»

gavrilov 56
Провідний юрист судової практики:

«Якщо у Вас є підстави вважати, що подання необхідних доказів до суду буде з часов неможливою чи ускладненою, або що Ваші права порушуються чи існує реальна загроза їх порушенню, Ви маєте право звернутись до господарського суду з заявою про застосування заходів до подання позову: витребування доказів; огляд приміщень, в яких здійснюються дії, пов'язані з порушенням прав; накладення арешту на майно»

artem 56
Провідний юрист судової практики:

«Якщо Ви збираєтесь надати гроші в борг, пам'ятайте, що усні свідчення не є доказами в спорах про стягнення боргу. Для підтвердження передачі в борг грошових коштів (інших речей) необхідно укладати договір позики та брати з боржника розписку про отримання грошових коштів в повному обсязі»

nikita 3
Провідний юрист практики супроводу ЗЕД:

«У випадку здійснення представництвом іноземної компанії господарської діяльності на території України таке представництво повинно встати на облік в податковому органі за місцезнаходженням в порядку, встановленому центральним податковим органом України та отримати статус постійного представництва»

nadya 56
Кандидат юридичних наук, Адвокат
Провідний юрист податкової та митної практики:

«При укладенні договору поставки покупцю необхідно знати, що товар, що придбавається можливо використовувати лише в підприємницьких цілях, або інших цілях, що не пов'язані з особистими, сімейними, домашніми чи іншим подібним використанням»

 
Для вирішення
Вашого питання
зв'яжіться з нами

(044) 280-20-04

(056) 760-95-43

абоЗамовте зворотній зв'язок
 
Відповіді на питання, що часто запитують:
Який розмір ставок податку на доходи фізичних осіб - підприємців у 2015 році?

Відповідно до п. 177.1 ст. 177 Податкового кодексу України доходи фізичних осіб-підприємців, отримані протягом календарного року від провадження господарської діяльності, оподатковуються за ставками, визначеними в пункті 167.1 статті 167 цього Кодексу. - 15% від бази оподаткування, якщо вона для місячного оподатковуваного доходу не перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (абз.1 п. 167.1 ст. 167 Податкового кодексу України). - 20% застосовується до частини середньомісячного річного оподатковуваного доходу, який перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати (абз. 3 п. 167.1 ст. 167 Податкового кодексу України).

Як розрахувати розмір середньомісячного річного оподатковуваного доходу?

Згідно абз.3 п. 167.1 ст. 167 Податкового кодексу України, розмір середньомісячного річного оподатковуваного доходу розраховується як сума загальних місячних оподатковуваних доходів, поділена на кількість календарних місяців, протягом яких платником податку було одержано такий дохід у податковому (звітному) році, за який здійснюється декларування.

Який розмір мінімальної заробітної плати в 2015 році?

Розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня 2015р. становить 1218 грн.

Додатково Ви можете ознайомитись з публікаціями наших юристів в ЗМІ.