Управління проектами будівництва та реконструкції

Управління проектами – комплекс послуг з планування, організації та управління ресурсами з метою проведення будівельних робіт у сфері промислового та комунального господарства.

Реалізація таких проектів є ключовими бізнес напрямками багатьох компаній, зокрема таких, що будують/реконструюють інфраструктурні об’єкти у сфері:

  • водопостачання;
  • водовідведення;
  • реконструкції очисних споруд;
  • енергозбереження;
  • поводження з твердими побутовими відходами;
  • інші екологічні проекти та проекти регіонального розвитку.

Ефективна реалізація проектів залежить від системного підходу до їх впровадження, визначення інтересів всіх учасників, а також від спроможності бізнесу ефективно приймати участь у конкурсних торгах та оперативно реагувати на законодавчі нововведення.

Саме тому для розвитку Вашого бізнесу корисним є залучення кваліфікованих фахівців, що захистять Ваші інтереси та ефективно забезпечуватимуть правове і управлінське супроводження проекту на всіх етапах його впровадження та введення об’єкту в експлуатацію.

Будемо раді надати Вам професійну підтримку за наступними напрямками:

  • Комплексне правове та управлінське супроводження проекту – включає визначення інтересів бізнесу та користувача в результаті його реалізації, визначення та управління ризиками, визначення джерел фінансування проекту, правовий контроль виконання договірних зобов’язань усіма учасниками проекту, заходи з представлення інтересів підрядника або інвестора у відносинах з органами виконавчої влади (місцевого самоврядування) з питань, що пов’язані з реалізацією проекту.
  • Надання правової консультаці їз управління інфраструктурним проектом на будь якому етапі його реалізації - консультація передбачає визначення переліку органів влади, в яких необхідно погодити документацію, надання правової оцінки щодо строків проходження погоджувальних процедур та визначення оптимальних шляхів отримання необхідних документів.
  • Правовий супровід конкурсних торгів - консультація передбачає визначення переліку органів влади, в яких необхідно погодити документацію, надання правової оцінки щодо строків проходження погоджувальних процедур та визначення оптимальних шляхів отримання необхідних документів.