Державно-приватне партнерство та концесії

Обмін досвідом, ресурсами та стратегічними рішеннями між приватним інвестором та органами місцевого самоврядування і виконавчої влади є основою сталого соціально-економічного розвитку багатьох бізнес структур та громад.

Саме тому, ми поєднали юридичні знання та практичний досвід, аби представляти Ваші інтереси у реалізації проектів з водопостачання і водовідведення, енергозбереження, поводження з твердими побутовими відходами. Ці галузі мають великий потенціал, але потребують особливої уваги та професійного підходу.

Будемо раді надати Вам професійну підтримку за наступними напрямками:

  • Правова консультація щодо фінансових та податкових особливостей впровадження проектів, які стосуються концесії (включаючи розробку проектів договорів);
  • Юридична допомога інвестору у підготовці проектів рішень та нормативно-правових актів, які повинні бути прийняті органом місцевого самоврядування для укладення договору концесії;
  • Супровід договорів, укладених в рамках концесії об’єктів комунальної власності;
  • Правовий супровід будівельних робіт з переоснащення та модернізації об’єктів комунального господарства;
  • Договірна робота з органами місцевого самоврядування та виконавчої влади під час реалізації проектів державно-приватного партнерства у сферах інфраструктури та комунального господарства.