Рекомендация ТОВ «Казатинская швейная фабрика»

kozatinskii

ТОВ "Козятинська швейна фабрика" вдячна компанії "Winnerlex" за професійну роботу та відстоювання інтересів нашого підприємства в Апеляційному суді міста Рівне.

Справа стосувалася правовідносин за кредитним договором з банківською установою. Ми звернулись до компанії "Winnerlex" на етапі апеляційної скарги від банківської установи та отримали згоду захищати нашу позицію. Вся складність ситуації полягала в тому, що попередньо, справу вели інші юристи. Незважаючи на всі виклики нашої ситуації, команда юристів компанії "Winnerlеx" швидко вивчила деталі справи, в режимі нестачі часу відпрацювала правову позицію, обгрунтувала захист з врахуванням існуючої судової практики. Всі аргументи були підкріплені Законами України. які застосовані коректно.

Ведення справи відбувалося на високому професійному рівні, відповідально, з увагою до деталей та не рахуючись з часом.

Результатом справи став її виграш в Апеляційному Господарському суді.

Крім того, хотіли би окремо подякувати за юридичні консультації щодо різних аспектів діяльності нашого підприємства. Тим самим ми відчуваємо підтримку від компанії "Winnerlex", яка демонструє щиру зацікавленість в справах клієнта взагалі, а не тільки в рамках окремої справи. Щиро дякуємо за Вашу роботу та бажаємо Вам успіхів.

Мілінчук Ю.М.
Директор ТОВ "Козятинська швейна фабрика"