Наши клиенты о нас

Кіровоградська митно-брокерська контора – ПП «КІРОВОГРАДСЬКИЙ МИТНИЙ ТЕРМІНАЛ» висловлює щиру подяку Юридичній компанії «WinnerLex» за професійну допомогу у вирішенні ряду складних юридичних питань, що супроводжують ведення бізнесу в Україні. Висококваліфікованим спеціалістам Юридичної компанії «WinnerLex» успішно вдалось забезпечити супровід взаємовідносин ПП «КМТ» з податковою інспекцією, зокрема, забезпечити оскарження незаконних висновків позапланової перевірки. Завдяки цій компанії ПП «КМТ» отримав надійну юридичну підтримку під час оскарження спірних документів податкового органу, завдяки чому була доведена відсутність порушень з боку ПП «КМТ». ПП «КМТ» підтверджує, що Юридична компанія «WinnerLex» зарекомендувала себе як надійний партнер, здатний швидко реагувати на потреби клієнта та надавати якісні послуги. Міщенко Віктор Ігорович З повагою, «директор ПП «КМТ»»

Читать полностью

ТОВ "Козятинська швейна фабрика" вдячна компанії "Winnerlex" за професійну роботу та відстоювання інтересів нашого підприємства в Апеляційному суді міста Рівне. Справа стосувалася правовідносин за кредитним договором з банківською установою. Ми звернулись до компанії "Winnerlex" на етапі апеляційної скарги від банківської установи та отримали згоду захищати нашу позицію. Вся складність ситуації полягала в тому, що попередньо, справу вели інші юристи. Незважаючи на всі виклики нашої ситуації, команда юристів компанії "Winnerlеx" швидко вивчила деталі справи, в режимі нестачі часу відпрацювала правову позицію, обгрунтувала захист з врахуванням існуючої судової практики. Всі аргументи були підкріплені Законами України. які застосовані коректно. Ведення справи відбувалося на високому професійному рівні, відповідально, з увагою до деталей та не рахуючись з часом. Результатом справи став її виграш в Апеляційному Господарському суді. Крім того, хотіли би окремо подякувати за юридичні консультації щодо різних аспектів діяльності нашого підприємства. Тим самим ми відчуваємо підтримку від компанії "Winnerlex", яка демонструє щиру зацікавленість в справах клієнта взагалі, а не тільки в рамках окремої справи. Щиро дякуємо за Вашу роботу та бажаємо Вам успіхів. Мілінчук Ю.М. Директор ТОВ "Козятинська швейна фабрика"

Читать полностью

Выбор ООО «НТЦ «Топстар» пал на юридическую компанию «ВиннерЛекс» благодаря положительным отзывам о ее работе от наших партнеров. За все время сотрудничества с компанией «ВиннерЛекс» хочется отметить: профессионализм юристов компании; высокую степень ответственности при решении разного рода вопросов: юридических и экономических; готовность взяться за любое сложное дело и довести его до логического завершения; уверенность в успехе; настроенность на положительный результат. ООО «НТЦ «Топстар» уже долгое время сотрудничает с ООО «Юридическая компания «ВиннерЛекс». Благодаря слаженной работе команды специалистов ООО «Юридической компании «ВиннерЛекс» были выиграны судебные споры, что существенно повлияло, как на имидж компании, так и на положительный экономический результат. И.А Крупий Директор НТЦ «Топстар»

Читать полностью

3 юридичною компанією «WinnerLex» ми познайомились в 2010 році. При обставинах, які наводили на думку, що все в нашому світі побудовано на несправедливості і залежить від примх представників контролюючих органів влади. Але іншої думки була директор юридичної компанії «WinnerLex» Анна Олександрівна Вінниченко. Вона виклала свою думку з цього питання, яке в майбутньому реалізувалась в юридичній позиції. I, як показала практика - юридична позиція була вибрана вірно. Судова справа була виграна завдяки вибраній правильній позиції і безумовно юридичного таланту Анни Вінниченко. Ще раз наголошую, тільки завдяки цим якостям. Надалі наша компанія співпрацювала з компанією «WinnerLex» по іншим, більш приємним питанням, таким як відкриття Фірми, одержання ліцензій, консультативні питання по Податковому кодексу, тощо. Поставлені питання вирішувались юристами компанії «WinnerLex» в оговорений строк, з максимальним комфортом для Замовника. Кажуть, що один талант не буває. Якщо людина має талант - то він багатогранний. Це, безумовно, відноситься до Анни Вінниченко. Крім того, що вона юрист найвищого рівня, вона ще й добра, чуйна людина, цікавий співрозмовник, неабиякий психолог, що не маловажно в такій роботі, в якій щодня приходиться зіштовхуватись зі складними ситуаціями, людськими долями. Хочу подякувати Анні Вінниченко та її юридичній компанії за чуйність та високий професіоналізм.   Директор ТОВ «Контрактус» Григорчук О.В.

Читать полностью

ООО ЭГ «Континент» сотрудничает с ООО «Юридическая компания «ВиннерЛекс» с июня 2013 года. За время сотрудничества хочется отметить высокий профессиональный уровень специалистов компании, которые с большой ответственностью относятся к решению сложных юридических вопросов, возникающих в процессе деятельности нашей компании и всегда готовы бороться за положительный результат. Благодаря слаженной работе команды ООО «Юридическая компания «ВиннерЛекс» ООО ЭГ «Континент» были получены положительные результаты по многим спорным вопросам. Руководство ООО ЭГ «Континент» при принятии решений всегда прислушивается к советам специалистов и готово в дальнейшем сотрудничать с командой профессионалов ООО «Юридическая компания «ВиннерЛекс». И.А. Юрченко Директор ООО ЭГ «Континент»

Читать полностью

В наше время сложно вести бизнес без советов опытного юриста. В результате внезапно возникшей необходимости, ПП «Електрозвармаш» пришлось осуществить поиск такового. Как принято в нашей стране, обычно полагаются на советы «бывалых». Так как уже долгое время наши партнеры по бизнесу сотрудничают с юридической компанией «ВиннерЛекс», то обратились мы именно к ним. И как впоследствии выяснилось – не зря. В результате нашего сотрудничества молодой амбициозный коллектив компании показал профессиональный подход и оперативность в решении вопросов, что привело к многократным выигранным спорам с налоговой. При этом, учитывая наш долгий период сотрудничества, юридическая компания «ВиннерЛекс» предоставляет нам гибкий тарифный план и всегда идет на встречу, когда дело касается лояльности во взаимоотношениях. Но легко нам с ними сотрудничать не только поэтому, а еще и потому, что они избавляют нас от всех проблем, связанных с судами, налоговыми, регистраторами, и мы экономим самое драгоценное – наше бизнес-время.   И.И.Леляков Директор ПП «Електрозвармаш»

Читать полностью