Facebook
Бізнес без юридичних бар'єрів

В ході підприємницької діяльності постійно виникають різноманітні суперечки. Трудність розв’язання цих суперечок обумовлена як складною законодавчою базою, що регулює господарські правовідносини, так і необхідністю врахування специфіки бізнес-складової господарського спору, адже майже за кожним таким спором, окрім суто юридичних питань, стоять відповідні економічні інтереси.

Господарські спори є дуже різноманітними за своєю природою, починаючи від несплати покупцем за переданий товар або постачання неякісної продукції, закінчуючи недобросовісною конкуренцією чи порушенням прав інтелектуальної власності. Для успішного розв’язання таких спорів необхідно не тільки мати досвід участі в судових справах, а й володіти профільними знаннями у тій чи іншій галузі знань, в залежності від виду конкретного спору. Адже, як приклад, у спорах з недобросовісними перевізниками, треба мати теоретичні знання та практичний досвід у галузі транспортного права, а при суперечках зі страховою компанією слід розумітися на страховому праві. Зазначені обставини зумовлюють необхідність звернення до адвокатів, які спеціалізується на вирішенні господарських спорів.

Адвокати Адвокатського об’єднання «ВіннерЛекс» мають багаторічний успішний досвід вирішення господарських спорів, серед яких є наступні категорії:

  • Спори з приводу стягнення заборгованості та збитків, застосування штрафних та адміністративно-господарських санкцій;
  • Суперечки при укладанні, зміні, розірванні і виконанні договорів та з приводу визнання договорів недійсними;
  • Спори з приводу визнання права власності чи іншого речового права на рухоме та нерухоме майно, реєстрації прав на майно;
  • Спори зі страховими компаніями та перевізниками;
  • Спори у галузі будівництва, з приводу оренди чи лізингу майна;
  • Суперечки щодо порушення авторських та суміжних прав;
  • Справи у спорах, пов’язаних із захистом від недобросовісної конкуренції;
  • Справи у спорах про захист ділової репутації;
  • Господарські спори за участю нерезидентів;
  • Супроводження процедури банкрутства.
Фахівці:
prev
next
Чому нам слід довіряти
СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ Одним із головних напрямів діяльності Адвокатського об’єднання «ВіннерЛекс» є вирішення господарських спорів, оскільки метою нашої команди є створення умов для ведення Вашого бізнесу без юридичних бар’єрів.
ДОСВІД Команда Адвокатського об’єднання «ВіннерЛекс» має багатий досвід успішного вирішення великої кількості господарських спорів різноманітних категорій та рівнів складності.
ПРОАКТИВНІСТЬ Бачимо можливі загрози, і захищаємо від можливих ризиків.
КОМПЕТЕНТНІСТЬ Відстеження нами поточних змін у законодавство, що регулює ведення господарської діяльності, а також огляд актуальної судової практики господарських судів у сукупності з вже накопиченим досвідом супроводження господарських спорів дозволяє застосувати комплексний і завжди актуальний підхід при вирішенні господарських спорів.
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ Наші спеціалісти мають багаторічний досвід юридичного супроводження діяльності підприємств середнього та великого бізнесу, тому ми розуміємо Ваші потреби як ніхто інший та маємо достатньо досвіду для успішного вирішення самих складних правових питань наших Клієнтів.
ОПЕРАТИВНІСТЬ «Швидка юридична допомога» при виникненні будь-яких правових проблем.
Поради адвоката:
prev
next
Відповіді на питання, які часто задаються
У який господарський суд слід подавати позовну заяву?

За загальним правилом позовна заява подається у господарський суд за місцезнаходженням відповідача. Але з цього правила є ряд виключень. Наприклад, спори, що виникають з приводу нерухомого майна, розглядаються господарським судом за місцезнаходженням майна або основної його частини. Позови про відшкодування шкоди, заподіяної майну, можуть пред’являтися за місцем заподіяння шкоди.

Чи має право позивач звернутися до господарського суду, якщо у договорі вказано, що суперечки по договору мають вирішуватися у третейському суді?

Позивач навіть за наявності в договорі третейського застереження може звернутися з позовом до господарського суду. Але, якщо відповідач до початку розгляду справи по суті надасть заперечення проти вирішення спору в господарському суді, суд залишить позовну заяву без розгляду, якщо тільки суд не визнає, що угода про вирішення спору третейським судом є недійсною, втратила чинність або не може бути виконана.

Чи можна стягувати пеню з боржника, який прострочив виконання грошового зобов’язання, якщо пеня не оговорена в договорі?

Застосування пені є договірною санкцією, відносно застосування якої сторони мають досягти обопільної згоди. Тому, у разі, якщо стягнення пені договором не передбачено, стягнути пеню з боржника, який прострочив виконання грошового зобов’язання, буде неможливим. У цьому випадку боржнику слід пред’явити вимоги про сплату 3 % річних за користування чужими грошовими коштами та інфляційних втрат.

Також вас може зацікавити
thanks